O nas

Zespół MDM Finance

MDM Finance jest firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa ekonomiczno-finansowego. Naszą zasadą działania jest zrozumienie potrzeb Klienta oraz zasad i reguł jakimi kieruje się prowadzony przez Klienta biznes. Pozwala to na dobór najbardziej indywidualnych rozwiązań.
Kluczowe w naszej pracy jest budowanie trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji, które są podstawą efektywnej współpracy oraz zadowolenia naszych Klientów.

Cechuje nas elastyczność oraz partnerskie i twórcze podejście do projektów naszych Klientów. Nieustannie dążymy do rozwoju naszej firmy, poprzez solidność w wykonywaniu pracy doradczej, rzetelność oraz profesjonalizm, mierzony jakością świadczonych usług.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i ekonomiczno-finansowym realizowanym na rzecz nie tylko grup kapitałowych, ale także małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach prowadzonej działalności zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki ścisłej współpracy z kancelarią prawną, doradcą podatkowym i rzeczoznawcą majątkowym.

Korzyści z nawiązania współpracy z MDM Finance to przede wszystkim:

  • kompleksowe opracowanie zagadnienia, nastawione na indywidualne potrzeby Klienta,
  • zaangażowanie wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym,
  • nieszablonowe podejścia do projektów,
  • priorytetowość zlecenia i szybki termin realizacji,
  • konkurencyjna cena,
  • dbałość o interesy i bezpieczeństwo Klienta.

Copyright @ 2013 MDM Finance, Wszystkie prawa zastrzeżone.